Канада й Україна можуть погодити співпрацю в оборонній сфері - ЗМІ

Підписання договору, ймовірно, відбудеться під час липневого візиту канадського прем'єра в Україну.

Між оборонними міністерствами Канади і України може бути підписана Угода про співпрацю під час липневого візиту канадського прем'єр-міністра Джастіна Трюдо в Україну.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на джерела, задіяні в підготовці візиту.

"Окрім Угоди про зону вільної торгівлі, плануємо підписати ще й Угоду про співпрацю у галузі оборони, якщо встигнемо пройти всі бюрократичні процедури", - зазначив співрозмовник.

За його словами, разом із Трюдо до України прилетить також міністр міжнародної торгівлі Христя Фріланд, міністр оборони Харджит Саджан та низка депутатів федерального парламенту. Очікується, що прем'єр-міністр Канади відвідає Яворівський полігон, де проведе ряд зустрічей щодо оборонної сфери.

Нагадаємо, що Україна та Канада готуються підписати Угоду про зону вільної торгівлі в липні. Зона вільної торгівлі передбачатиме зняття торгових обмежень і повне скасування торговельних мит на основні групи товарів протягом пільгового періоду 3-7 років.  Одразу після набуття чинності, скасовуються торгові мита на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби, а також на одяг, металопродукцію, комплектуючі та електротехніку. Протягом 3-7 років скасовуються мита на м'ясо, яйця, овочі, молочну продукцію, а також будівельні матеріали, продукцію машинобудування, включаючи комплектуючі до літаків, автомобілі та трактори. Крім того, документ дає можливість українським і канадським компаніям брати участь у державних закупівлях обох країн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: