Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канадська провінція визнала Голодомор актом геноциду українського народу

Депутати парламенту провінції підтримали документ одностайно.

Канадська провінція Британська Колумбія визнала Голодомор 1932-1933 років актом геноциду українців.

Про це повідомляє Укрінформ.

Депутати місцевого парламенту одностайно підтримали відповідний законопроєкт у третьому завершальному читанні. 

“Метою цього законопроєкту є вшанування пам'яті мільйонів українців та інших, хто загинув під час Голодомору, а також нагадування про Голодомор та інші злочини проти людяності”, - йдеться у тексті документу.

Відповідно до законопроєкту, четверта субота листопада у Британській Колумбії оголошується Днем пам’яті жертв Українського голоду й геноциду (Голодомору).

Законопроєкт набуде чинності після того, як його схвалить лейтенант-губернатор провінції, що очікується вже у четвер, 31 жовтня. 

Канада на державному рівні визнала Голодомор геноцидом українського народу 2008 року. На провінційному рівні Голодомор визнали у шести із 13 провінцій та територій Канади.

Раніше повідомлялося, що Німеччина визначається, чи визнавати Голодомор 1930 років в Україні геноцидом. 21 жовтня питання розглядали на комітеті у німецькому парламенті. Сталося це після того, як українськи активісти в Німеччині запустили відповідну петицію. Наразі вона зібрала понад 73 тисячі підписів. 

Відео Німецький уряд розглядає петицію з проханням визнати Голодомор 30-х років в Україні геноцидом

Сьогодні питання розглядали на петиційному комітеті німецького парламенту. Сталося це після того, як українські активісти в Німеччині запустили петицію, і станом на сьогодні вона зібрала понад 73 тисячі підписів. Чи наважаться німецькі депутати визнати Голодомор в Україні геноцидом – у сюжеті.  

Німецький уряд розглядає петицію з проханням визнати Голодомор 30-х років в Україні геноцидом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції