Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У школі на Одещині стався спалах вірусного гепатиту

Захворіли четверо учнів, у двох діагноз підтверджено.

В Одеській області виявлено осередок поширення вірусного гепатиту. Спалах зафіксовано в одній зі шкіл Біляївського району, повідомляє УНІАН.

Згідно з даними обласного лабораторного центру МОЗ України, групова захворюваність вірусним гепатитом "А" зареєстрована серед учнів школи села Василівка. Там інфіковано 4 дітей, у половини діагноз уже підтверджено клініко-біохімічно.

В осередку захворювання проведено комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів з лабораторним контролем.

Відео У Чернігові 16 школярів шпиталізували із діагнозом гепатит "А"

Гепатит "А" діагностували і у працівниці шкільної їдальні. Головне для недужих - постільний режим і дієта, для довколишніх - мінімум контактів. Протягом 50 днів пацієнти можуть бути заразні. Найближчі три тижні хворих протримають у лікарні. В школі тим часом - посилене прибирання.  

У Чернігові 16 школярів шпиталізували із діагнозом гепатит "А"

Гепатит "А" – вірусне захворювання печінки, протягом якого може бути різним, від легкого до важкого. Передача вірусу відбувається в результаті прийому заражених харчових продуктів або води або при безпосередньому контакті з інфікованою людиною.

Як повідомлялося, останніми днями повідомлення про спалахи гепатиту надходять із різних регіонів України. Так, у Чернігові припинили навчання в одній зі шкіл, звідки до інфекційної лікарні потрапило 16 дітей з гепатитом. Захворювання також діагностували у працівниці шкільної їдальні. А в селищі міського типу Костянтинівка Харківської області дев'ять осіб захворіли на гепатит "А".

гепатит
Інфографіка Центру громадського здоров'я
гепатит інфографіка
Інфографіка Центру громадського здоров'я МОЗ України
гепатит
Інфографіка Центру громадського здоров'я МОЗ України

Залиште свій коментар

Вибір редакції