Катар отримає винищувачі F-15 від США на суму $ 12 млрд

Країни підписали відповідний договір.

США підписали договір із Катаром на постачання винищувачів F-15 на загальну суму 12 млрд доларів. Про це повідомляє Al Jazeera.

Відповідна угода була підписана у середу, 14 червня.

Як заявили у міністерстві оборони Катару, угода підкреслює гарні відносини та прихильність Катару до співпраці із США "в просуванні нашого військового співробітництва для тіснішої стратегічної співпраці в нашій боротьбі з боротьби з насильницьким екстремізмом і зміцненням миру і стабільності в нашому регіоні і за його межами".

Купівля винищувачів дозволить Катару збільшити співпрацю в сфері безпеки та посилити взаємодію між Сполученими Штатами та Катаром, заявили в міністерстві.

Нагадаємо, під час свого закордонного візиту до Саудівської Аравії президент США Дональд Трамп уклав угоду на постачання зброї Саудам на суму 110 млрд доларів. Крім того, загальна сума угод, укладених США і Саудівської Аравії під час візиту до Ер-Ріяда американського президента Дональда Трампа, сягнула $ 380 млрд.

Також варто зазначити, що навколо Катару протягом останніх кількох тижнів назріла криза. Низка арабських країн розірвала дипломатичні зв'язки із Катаром через питання безпеки, що сильно вдарило по економіці невеликої країни. Тоді Дональд Трамп через свій Twitter висловив підтримку Саудівській Аравії у конфлікті. Утім згодом президент США подзвонив еміру Катару та запропонував свою допомогу у вирішенні конфлікту в країнах Перської затоки.

ВідеоВ США підозрюють, що Росія причетна до розпалу дипломатичної війни на Близькому Сході

Залиште свій коментар