Арабські країни назвали умови діалогу з Катаром

Серед вимог - виведення з країни дислокованих там турецьких військових, розірвання відносин з Іраном.

Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати, Бахрейн та Єгипет зберігають в силі всі вимоги, які раніше вони висунули катарській владі, але до діалогу з Дохою вони готові, заявили міністри закордонних справ чотирьох арабських країн.

Про це інформує Deutsche welle.

"Чотири країни готові до діалогу з Катаром за умови що він заявить про щире бажання припинити підтримку тероризму і екстремізму, а також гарантує невтручання у закордонні справи інших країн та відповість на тринадцять пунктів зі списку вимог (з якими до нього звернулися арабські країни, - ред.)", - заявив міністр закордонних справ Бахрейну Халід бін Ахмед аль-Халіфа.

Столиця Бахрейну Манама приймала зустріч глав МЗС чотирьох країн.

ВідеоУ США впевнені, що хакери РФ зламали сервер інформаційного агентства Катару

Нагадаємо, 5 червня Королівство Бахрейн, Саудівська Аравія, Єгипет і ОАЕ повідомили про розрив дипломатичних відносин із Катаром через підтримку владою країни "тероризму та надання фінансової допомоги терористичним угрупованням".

23 червня Саудівська Аравія, ОАЕ, Єгипет і Бахрейн направили в Доху перелік з 13 вимог, які, у разі їх виконання, покладуть край конфлікту в Перській затоці. Для їх виконання арабські країни дали Катару 10 днів. Однак згодом цей термін подовжили.

Катар згодом заявив, що вважає цей перелік "нерозумним або неможливим" й не виконує його. Арабські країни наразі продовжують бойкот держави.

Залиште свій коментар