Китайська влада заблокувала Wikipedia - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Енциклопедію можна відкрити тільки через VPN. 

У Китаї повністю заборонили інтернет-енциклопедію Wikipedia, заблокувавши доступ на сайт всіма мовами світу. Про це повідомляє видання Time.

Як відомо, заборона діє від кінця квітня. Таким чином, Wikipedia виявилася в списку заборонених сайтів разом з Google, Facebook і LinkedIn, Twitter та іншими. Щоб отримати до них доступ, користувачі використовують віртуальні приватні мережі та VPN для обходу цензури.

Своєю чергою, фонд Wikimedia заявив, що не отримував жодних повідомлень про введення заборони.

Раніше в країні була заблокована тільки китайська версія енциклопедії. Користувачі не могли переглядати сторінки з деякими пошуковими термінами, такими як "Далай-лама" і "різанина на Тяньаньмень".

Нагадаємо, 2017 року повідомлялося, що у Туреччині закрили доступ до популярної онлайн-енциклопедії "Вікіпедія".

ВідеоАкторка Олівія Колман посварилася з “Вікіпедією”

Британська актриса Олівія Колман номінована на Оскар за роль у фільмі Фаворитка. А сама стрічка отримала аж 6 номінацій, тож не дивно, що увага світу прикута до цього кіно і акторів, які виконали у ньому головні ролі. Так, актриса Олівія Колман помітила, що онлайн-енциклопедія Вікіпедія додала  їй 8 років. Насправді зірка народилася 30 січня 1974 року. І саме сьогодні їй виповнюється 45 років. Актриса обурилась неправдивими даними та написала офіційного листа до Вікіпедії. 

Акторка Олівія Колман посварилася з “Вікіпедією”

Залиште свій коментар

Вибір редакції