Китайський руфер випадково зняв на відео власну смерть

Китайський руфер випадково зняв на відео власну смерть

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китайський руфер випадково зняв на відео власну смерть

Чоловік планував зробити весільний подарунок для сім’ї дівчини у розмірі 80,000 юаней (9,000 £), які мав заробити завдяки цьому відео.

Китайський руфер Ву Йонгнінг випадково зняв на відео власну смерть, зірвавшись з 62-поверхового хмарочосу в міста Чанса, провінції Хунань.

Чоловік встановив камеру з однієї сторони будівлі та виконував підтягування на іншій стороні. На відео видно, що чоловік намагається піднятися назад на дах, але випадково зривається вниз. Пізніше тіло загиблого знайшла служба миття вікон на терасі, що розташована на 13 метрів нижче за дах.

Міжнародний центр Huayuan відкритий для громадськості лише до 44-го поверху. Потім для доступу на вищі поверхи, потрібно мати ключ для доступу в готель Grand Hyatt. Дівчина руфтопера Джінь Джінь вважає, що її коханий спочатку піднявся ліфтом, а останні 20 поверхів вільно піднімався по будівлі, щоб досягти зручної позиції для трюка.

Також Джінь Джінь розповіла  Beijing News, що через два дні після трюку, Ву збирався попросити її батьків дозволу на шлюб. Чоловік планував зробити весільний подарунок для сім’ї дівчини у розмірі 80,000 юаней (9,000 £), які мав заробити завдяки цьому відео.

Ву загинув 8 листопада, але родина підтвердила це тільки 8 грудня, коли фанати помітили відсутність нових відео на соціальних сторінках Йонгінга. Органи місцевої влади, що розслідували справу про смерть руфера, назвали загибель "нещасним випадком".

Ву Йонгінг – 26-річний чоловік з Китаю, був відомий як "найперший китайський руфер". Спочатку чоловік працював малооплачуваним актором другорядних ролей в різних китайських фільмах перед тим, як стати відомим відеоблогером.

Ву зрозумів, що відео з небезпечними трюками, зможуть принести більше заробітку, ніж кіноіндустрія. Чоловік почав знімати ролики, щоб покращити матеріальний стан своєї сім’ї.

За 10 місяців Ву піднімався на різні хмарочоси по всьому Китаю. 3-го жовтня, він знімав відео, де стояв на одній руці на вершині 70-поверхового Sun Moon Light Plaza в Чунцині. За місяць до того чоловік показав, як ходить краєм даху 68-поверхового Yuexiu Fortune Center в Ухані. Найвідоміший трюк руфер продемонстрував в середині липня: тоді Ву підтягувався без страховки на краю проходу на висоті 1000 метрів від землі в Чжанцзяцзе.  

Увага! Відео містить кадри, що шокують, і не рекомендується для людей із слабкими нервами і особам, що не досягли 18 років.

Нещодавно, під час стрибку з парашутом у Кабардино-Балкарії, розбився Олександр Погребов. 4-го грудня, він стрибав з парапланом і з невідомої причини не зміг відкрити парашут. Чоловік впав з 2300 метрів і одразу втратив свідомість. Його знайшли мертвим у річці Баксан. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація