Колишній директор-рятівник "Фукусіми" помер від раку

Очільник японської АЕС помер через 2 роки після аварії.

Екс-директор "Фукусіми" помер від раку

Екс-директор "Фукусіми" помер від раку / © AFP

Колишній директор японської АЕС "Фукусіма" помер від раку стравоходу. У 2011 році під час цунамі та аварії на станції Масао Йосіда знехтував рішенням уряду і закачував для охолодження реакторів морську воду, йдеться в сюжеті нічного випуску ТСН.

Цей учинок дозволив попередити вибух на АЕС.

Коли ж ситуація на "Фукусімі" стабілізувалася, директор добровільно пішов у відставку.

Під час ліквідації він дістав дозу опромінення. Однак медики кажуть, що його смертельна хвороба не була пов'язана з аварією на станції.

Як повідомлялося, цієї весни з АЕС "Фукусіма" стався витік сотень тонн високорадіоактивної води.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie