Кривава бійня в Лівії. Повітряним ударом убито десятки людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідальність за напад взяли бійці Лівійської національної армії.

Щонайменше 43 людини загинули і 51 поранено під час повітряного удару на південь від лівійського міста Мурзук.

Про це, як пише агентство Middle East Eye із посиланням на Reuters, повідомив місцевий чиновник Мурзук Мохамед Омар. За його словами, це перші дані про загиблих.

За ударом стоять сили Лівійської національної армії, якими керує командир Халіф Гафтар. Там заперечили, що ціллю удару було цивільне населення. Ціллю нібито були "чадські опозиційні бійці", які також відомі як представники місцевого племені тебу. На початку року армія Гафтара взяла Мурзук в рамках наступу на нафтові регіони Лівії, але згодом він перейшов до концентрації сил на північ, де намагався зайняти столицю Триполі в чотиримісячній кампанії. Повітряний удар ускладнить гуманітарну ситуацію в країні, яка знищена тривалою війною.

Нагадаємо, у Лівії ракетним ударом підірвали два українських літака ІЛ-76, які перебували на території військової бази Аль Джафра, що належить силам генерала Гафтара. Один з літаків був знищений ударом з турецького безпілотника Bayraktar TB2. У Telegram повідомляють, що літаки були зафрахтовані ОАЕ і начебто перевозили із Туреччини зброю, яку заборонено постачати у Лівію. Також повідомляється, що командир екіпажу одного з літаків загинув, доля інших пілотів невідома. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції