В Україні будуть тривалі вихідні під час святкування Дня Незалежності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Додатковий вихідний буде 26 серпня.

Через святкування Дня Незалежності, українців, які мають п'ятиденний робочий тиждень,буде три вихідних дні підряд наприкінці серпня. Відпочиватимуть від 24 до 26 серпня включно.

Згідно з ст.73 Кодексу законів про працю України, 24 серпня українці відзначають День Незалежності України, який цьогоріч припадає на суботу.

Інша ж ст.67 КЗпП говорить, якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Таким чином, вихідний день перенесений з 24-го на понеділок, 26 серпня, у зв'язку з чим у українців будуть три дні вихідних поспіль.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський скасував проведення параду за участі військової техніки у День Незалежності, а гроші для проведення параду обіцяє роздати на премії військовим. Планується виділити на грошове заохочення 300 мільйонів гривень.

Замість параду до Дня Незалежності у центрі Києва відбудеться захід у новому форматі під назвою "Хода Гідності". Про це раніше під час пресконференції розповів очільник Офісу президента Андрій Богдан.

"Замість військового параду у радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки, центральними вулицями пройде Хода Гідності. Цей захід у європейських традиціях має започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна", - зазначив Богдан.

За словами очільника ОП, Хрещатиком крокуватимуть представники різних родів військ, ветерани АТО, які зможуть приєднатися до своїх бригад, медики, вчителі, спортсмени, дипломати та волонтери. Також у ході візьме участь президент Зеленський і вище керівництво країни, після чого глава держави звернеться до громадян. Заплановано великий концерт, над яким працює відомий режисер.

ВідеоУ День незалежності замість військового параду відбудеться Хода гідності

Традиційного у радянському стилі параду з недешевою демонстрацією військової техніки не буде - заявив глава президентського офісу. Натомість на Хрещатику відбудеться Хода гідності. Головною вулицею країни пройдуться представники різних родів військ ЗСУ. Ветерани війни на Сході зможуть приєднатися до представників своїх бригад.

У День незалежності замість військового параду відбудеться Хода гідності

Залиште свій коментар

Вибір редакції