Куди поділась Меркель? Німецькі ЗМІ б’ють на сполох про відсутність канцлера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Востаннє вона з’являлась на публіці 25 липня.

Німецькі ЗМІ почали бити на сполох про зникнення канцлера країни Ангели Меркель, після того як востаннє вона з’являлась публічно разом з чоловіком аж 25 липня.

Попередні роки ЗМІ завжди мали фотографії відпустки Меркель із чоловіком Йоахімом Зауером в Альпах, однак цього разу Зауер перебуває на відпочинку із сином від першого шлюбу, передає Reuters.

Першим виданням, яке почало підкидати дров у вогнище, став німецький таблоїд Bild.

"Де ховається канцлер? В літній резиденції з 90-річною матір’ю в Укермарку? Сімейна криза? Лікарня? Секретна місія?" - розповідають заголовки видання.

Журнал Der Spiegel сприйняв цю ситуацією з іронією, зазначивши, що Меркель зникла, щоб показати прихильникам правої партії "Альтернатива для Німеччини", що вона незамінна. "Можливо, вона хоче продемонструвати тим, хто каже: "Меркель повинна піти!", якою буде Німеччина, коли "Меркель повинна піти" стане "Меркель вже пішла?", - жартує видання.

Традиційно період липня-серпня є політично неактивним в Німеччині. Найближчою подією для Меркель стане з’їзд власної партії 20 серпня, у якому вона традиційно бере участь.

Залиште свій коментар

Вибір редакції