Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарний бабак Філ передрік тривалу зиму

За традицією вважається, що коли гризун побачив свою тінь, то холод триматиметься ще шість тижнів.

День бабака традиційно святкують у Сполучених Штатах Америки. Щороку відомий на весь світ гризун із Панксатоні віщує погоду для американців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цьогоріч своїх шанувальників бабак Філ засмутив, бо за його прогнозами мерзнути громадяни США будуть ще шість тижнів. За легендою, бабак, який вилазить зі своєї домівки і бачить власну тінь, віщує холод, а якщо тіні немає – скоро потеплішає.

День бабака у Сполучених Штатах започаткували понад 130 років тому. За цей час американський провидець частіше прогнозував холодну весну. Метеорологи бабаку не довіряють, адже в середньому він вгадує погоду лише у чотирьох випадках з десяти. 

ВідеоУ Сполучених Штатах традиційно відзначили День бабака

Щороку відомий на весь світ гризун Філ віщує погоду для американців. Цьогоріч своїх шанувальників бабак Філ засмутив. За його прогнозами, мерзнути громадяни США будуть ще шість тижнів. За легендою, бабак, який вилазить зі своєї домівки і бачить власну тінь, віщує холод. Якщо ж тіні немає, скоро потеплішає. День Бабака у Сполучених Штатах започаткували понад 130 років тому.

У Сполучених Штатах традиційно відзначили День бабака

Залиште свій коментар

Вибір редакції