Лідер спілки угорців в Румунії звинуватив посла України в брехні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хунора Келемена не впустили до України.

Лідер Демократичного союзу угорців Румунії Хунор Келемен звинуватив посла України в Румунії Олександра Банкова в брехні через слова про те, що він намагався в’їхати до України за угорським паспортом.

Конфлікт між дипломатами відбувся у Facebook.

Спочатку Олександр Банков написав на своїй сторінці нібито про причини заборони в'їзду до України.

"Пану Келемену Хунору заборонено в'їзд на територію України з 03.11.2017 року. З того часу він вже намагався в'їхати в Україну з угорським паспортом і йому було відмовлено, тож він точно знав про ухвалене українською стороною рішення", – йдеться в дописі.

Am aflat acum cateva ore aici pe facebook că Președintele Uniunii Democrate Maghiare din România, domnul Kelemen Hunor...

Опубліковано Oleksandr Bankov Субота, 6 квітня 2019 р.

Своєю чергою Хунор Келемен заявив, що твердження посла не відповідає дійсності.

"Заява українського посла в Румунії Олександра Банкова про те, що я раніше намагався перетнути кордон України з угорським паспортом – є неправдою", - написав він та додав, що протягом останніх 20 років не був в Україні і не використовував угорський паспорт.

Ukrajna bukaresti nagykövete, Oleksandr Bankov valótlanságot állít, amikor azt mondja, hogy én korábban magyar...

Опубліковано Kelemen Hunor Субота, 6 квітня 2019 р.

Нагадаємо, лідера Демократичної спілки угорців Румунії Хунора Келемена 6 квітня не пустили на територію України через доручення правоохоронних органів. За попередньої інформацією, він прямував до Ужгорода на святкування 30-річчя місцевої угорської організації "Товариство угорської культури Закарпаття" (КМКС/KMKSZ). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції