Прикордонники підтвердили, що лідера спілки угорців Румунії не пустили до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ДПСУ виконувала доручення правоохоронців.

Лідера Демократичної спілки угорців Румунії Хунора Келемена 6 квітня не пустили на територію України через доручення правоохоронних органів.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-секретаря ДПСУ Олега Слободяна.

Він підтвердив, що це сталося о 8-й ранку на пункті пропуску "Тиса".

"Українські прикордонники в суботу, 6 квітня, не пустили на територію України лідера Демократичної спілки угорців Румунії Хунора Келемена. Щодо даного громадянина прикордонники виконали доручення одного з правоохоронних органів України про заборону останньому на в'їзд. Ситуація мала місце вчора о 8 ранку в пункті пропуску “Тиса", - сказав Слободян.

Після інциденту МЗС Угорщини викликало посла України в Будапешті Любов Непоп. Під час розмови з послом прес-секретар МЗС Угорщини Тамаш Менцер назвав крок української влади неприйнятним і антиугорським.

Нагадаємо, раніше сам дипломат написав, що прямував до Ужгорода на святкування 30-річчя місцевої угорської організації "Товариство угорської культури Закарпаття" (КМКС/KMKSZ). 

"Я міг би зробити це, якби українська влада після однієї години безглуздого очікування і прикордонного контролю дозволила б мені в'їхати в країну. Вони позбавили мене права в'їжджати в країну без будь-яких пояснень. Вони просто повідомили, що я не можу перетнути кордон", - зазначив Келеман.

Залиште свій коментар

Вибір редакції