Литовці приймають воїнів АТО, як своїх синів – Грібаускайте

Президент Литви пишається допомогою, котру надає її держава Україні.

Президент Литви Даля Грібаускайте та президент України Петро Порошенко зустрілись у Харкові із ветеранами АТО, що проходили реабілітацію у Литві. Зустріч провели у форматі ланчу в рамках візиту голів держав до Харкова, повідомляє кореспондент ТСН.

Перед початком ланчу українські бійці подарували Грібаускайте пофарбовану у литовські кольори 10-кілограмову броньовану пластину, в якій застрягли кулі. Це стало символом захисту та допомоги, які Литва надала Україні. Також бійці подарували литовському президентові ікону, яка має захищати литовський народ.

Програма реабілітації українських військових у Литві діє вже понад два роки. В її рамках фізичну та психологічну допомогу за кордоном вже отримали 153 українських ветерана. У цьому ж році Литва планує прийняти що найменше ще півсотні наших військовослужбовців. "Ми будемо продовжувати цю програму. Для нас дуже важливо не тільки у військовому плані допомагати Україні, але також і лікувати, реабілітувати ваших військових, особливо тих, котрі побували на фронті. За статистикою, це не такі великі суми, людей не так багато, але ми пишаємося, що наші люди приймають ваших військових, як своїх синів", - заявила Грібаускайте.

ВідеоУ Литві почали будувати стіну від Росії

Залиште свій коментар