Литва відключає російські канали через події в Україні

Дата публікації
Литва відключає російські канали через події в Україні

Литва відключає російські канали "РТР-Планета" і "НТВ Мир" / Новини України

Литовська сторона вважає, що канали допустили безліч порушень журналістської етики у висвітленні подій в Україні.

Комісія з телебачення і радіомовлення Литви в середу, 7 січня, прийняла рішення розпочати процедуру припинення ретрансляції в країні російських телеканалів "РТР-Планета" і "НТВ Мир".

Проте, як повідомив голова комісії Едмундас Вайтекунас, ретрансляція каналів буде відновлена, якщо комісії вдасться дійти згоди з телеканалами, передає ВВС Russian.

На думку литовської комісії, телеканали допустили безліч порушень журналістської етики у висвітленні подій в Україні. Литовська сторона вважає, що такі порушення були у програмі "Вести в субботу" на "РТР Планета" 15 листопада і програмі "Сегодня" на "НТВ-Мир" від 23 листопада.

Крім того, у середу комісія з телебачення і радіомовлення Литви прийняла рішення про необхідність призупинення ретрансляції створених в Росії передач телеканалу "Рен ТВ Балтія", який, на думку експертів комісії, "тенденційно і односторонньо" представив конфлікт в Україні у програмі "Территория заблуждений" 19 листопада 2014 року.

При цьому Вайтекунас наголосив, що мета процедури - не зупинити трансляцію згаданих каналів, а припинити порушення. За словами голови комісії, переговори з РТР призначено на 20 січня, дата зустрічі з представниками НТВ поки узгоджується.

Наступна публікація