Лівійські війська відбили авіабазу у терористів "Ісламської держави"

Центр міста Сирт, який мав стратегічно важливе значення, оскільки дозволяє перерізати шляхи постачання "ІД".

Бригади ООН за підтримки урядових військ Лівії заявили про захоплення авіабази Гардабія у терористів "ІД", яка розташована на південь від оплоту воєнізованого угруповання Сирт.

Про це повідомив прес-секретар лівійських Збройних сил Мухаммед аль-Гасрі, передає Reuters.

За його словами, захоплення бази, був приблизно в 20 км від центру міста Сирт, який мав стратегічно важливе значення, оскільки дозволяє перерізати шляхи постачання "ІД" і "захопити терористів в пастку" в місті.

На сході, окремою силою, яка керує нафтовими терміналами, а також лояльною до підтримки ООН уряд захопили два маленьких міста від ісламської держави на початку цього тижня.

Західні країни сподіваються, що за підтримки ООН уряд, яке прибуло в Тріполі в березні, може об'єднати конкуруючі угруповання Лівії, щоб перемогти "Ісламську державу".

Терористи захопили міста в Лівії на тлі політичного хаосу і конфлікту, створюючи свою найбільш значну базу за межами Іраку і Сирії, і отримали контроль над Сирт ще в минулому році.

"Ми стурбовані тим, що в наразі, бойовики ховаються серед цивільного населення в межах міста", - сказав прес-секретар.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сирійські курди досягли істотного прогресу в ході наступу на захоплену бойовиками екстремістську організацію "Ісламська держава" місто Манбидж поруч з турецьким кордоном.

За словами курдів, вони зуміли відбити у джихадистів на півночі Сирії кілька ключових позицій і тепер знаходяться в десяти кілометрах від Манбиджа. Він вважається важливим перевалочним пунктом на шляху до міста Ракка, де знаходиться штаб ісламістів. Крім того, наголошується, що Манбидж і його околиці – остання прикордонна територія, що залишається під контролем ІД. У зв'язку з цим його втрата стане для бойовиків відчутним ударом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: