У Британії зростає частка прихильників виходу з ЄС

Опитування показало, що Brexit підтримують 41 % британців. 

Різниця між прихильниками і противниками виходу Великої Британії з ЄС скорочується.

Про це повідомляє Reuters.

Онлайн-опитування проводили з 31 травня по 3 червня. Згідно з результатами,  за те, щоб країна залишалася в Європейському союзі, збираються голосувати 43% британців. За вихід країни з ЄС голосуватиме як 41% опитаних.

Попереднє опитування Opinium, опубліковане 21 травня, показало, що за вихід Великобританії з ЄС готові будуть голосувати 40% опитаних, а за те, щоб країна залишилася в європейському співтоваристві, - 44%. Таким чином розрив між прихильниками різних точок зору скоротився.

Інші опитування минулого тижня також показали зростання прихильників Brexit, в зв'язку з чим британський фунт стерлінгів різко обвалився.

У Великобританії 23 червня відбудеться референдум щодо продовження членства країни в Європейському союзі.

Лідери Європейського союзу дійшли згоди з керівництвом Великобританії продовження її членства в ЄС. Нові домовленості між Євросоюзом і Великобританією містять додаткові виключення, не дивлячись на те, що Сполучене Королівство вже має особливий статус в ЄС. За умовами членства Британія в деяких сферах не виконує європейські домовленості, зокрема щодо монетарної та міграційної політики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: