Лукашенко підтримує дострокові вибори президента в Білорусі, але є "але"

Коли можуть відбутися вибори, Лукашенко не каже.

Олександр Лукашенко заявив, що схильний провести в країні дострокові президентські вибори. Точний термін він не озвучує, але це, на його думку, має статися після ухвалення нової Конституції та до парламентських виборів.

Про це він сказав в інтерв'ю російським ЗМІ.

"Якщо ми будемо змінювати Конституцію, то ми повинні в Конституції прописати вибори президента. Але окремо, окремо, і я до цього схильний, щоб провести дострокові президентські вибори. Я це не виключаю", - сказав Лукашенко. 

"Я вам вперше про це говорю. Я до цього схильний. За термінами не кажу. Треба ухвалити Конституцію, провести вибори місцевих органів влади. Якщо достроково проводити президентські вибори, то вони повинні пройти, напевно, раніше, ніж парламентські. все-таки парламент потрібно зберегти до того, як з'явиться новий президент", - додав Лукашенко.

Нагадаємо, Лукашенко, який вже 26 років утримує владу в Білорусі, визнає, що "трохи пересидів", але йти не збирається. "Я просто так не піду. Я чверть століття облаштовував Білорусь. Просто так все це не кину. До того ж, якщо я піду, моїх прихильників будуть різати!", - заявив він.

Відео Білоруська опозиція: у Лукашенка немає підстав залишатися президентом

У Лукашенка немає підстав залишатися президентом Білорусі. Про це заявила лідер білоруської опозиції Світлани Тихановської у комітеті з політичних справ і демократії ПАРЄ. Сьогодні комітет розглянув ситуацію в Білорусі і запросив на слухання як Тихановську, так і представника білоруського парламенту. Детальніше – у прямому включенні.

Білоруська опозиція: у Лукашенка немає підстав залишатися президентом

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів