Лукашенко вважає неможливим повалення влади у Білорусі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вважає, що вже пережив усі способи.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає неможливим силове повалення влади у його країні.

Про це він розповів журналістам 9 травня під час святкування Дня перемоги, передає ТАСС.

"Нас неможливо нахилити і повалити, як сьогодні це відбувається в Венесуелі, як це вчора почалося і триває в Сирії, в Лівії та інших державах. Ми це пройшли, але завдяки нашій єдності ми врятували свою країну", - зазначив Лукашенко.

За його словами, всі способи повалення влади Білорусь вже пережила.

"Ми все це пережили: і гібридні, і гарячі зіткнення, і спробу повалити конституційний лад і нинішнє керівництво. Починаючи від цієї вулиці, де перевертали машини ДАІ, від площі Незалежності, де оскверняли пам'ятник першому керівнику нашої держави Леніну, до останньої акції в 2010 році, коли нас спробували повалити, штурмуючи Будинок уряду", - пояснив він.

На думку Лукашенка, наразі в Білорусі найголовніша небезпека – це негатив в економіці.

"А економіка - це ми. Якщо будемо дивитися на себе, перш ніж питати з президента і уряду, якщо будемо принципово до цього підходити, думати про економіку, нам вже нічого не страшно буде", - наголосив білоруський президент.

Нагадаємо, 19 квітня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що збирається посилити повноваження інших гілок влади і передати своєму наступнику на посаді президента вже змінену Конституцію.

ВідеоЛукашенко заявив, що Росія намагається приєднати до себе Білорусь

Побоюваннями Олександр Лукашенко поділився під час прес-конференції для російських журналістів. Каже, він розуміє натяки про руйнування країни та вступ до складу Росії в обмін на пальне. Однак суверенітет не віддасть ніколи. А також він обурюється розмовами про те, що Москва нібито годує Мінськ.

Лукашенко заявив, що Росія намагається приєднати до себе Білорусь

Залиште свій коментар

Вибір редакції