Мавроді знайшли і знову затримали

Дата публікації
Перегляди
2123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мавроді знайшли і знову затримали

Мавроді не вдалося сховати від правоохоронних органів / Фото: РИА Новости

Правоохоронці затримали засновника МММ і примусово доставлять його на засідання суду.

В Росії знову затримали скандально відомого засновника фінансової піраміди МММ Сергія Мавроді, який ухилявся від явки в суд.

Як повідомив один з його адвокатів Олег Целевич, Мавроді буде доставлений на найближче засідання суду у справі про несплату податків.

Мавроді звинувачують в "ухилянні від виконання адміністративного покарання" - несплаті штрафу.

Це порушення може каратися адміністративним арештом. Раніше суд вже заарештовував Мавроді на п'ять діб за аналогічне правопорушення.

За відомостями захисту, подібних адміністративних справ щодо засновника МММ нараховується близько трьохсот. Щоправда, раніше повідомлялося, що термін давності за ними спливає 9 квітня - і Мавроді, звертаючись до своїх вкладників у відеозверненні, натякнув, що збирається до цього часу "зникнути".

Сергій Мавроді відомий як творець найбільшої в історії Росії фінансової піраміди, від якої постраждали мільйони вкладників.

Вісім років він переховувався від слідства, був засуджений за шахрайство, але потім все ж був заарештований і відправлений за ґрати. У травні 2007 року він вийшов на свободу.

В 2011 році Мавроді оголосив про створення нової фінансової піраміди - МММ-2011. Спроби російської влади заборонити МММ-2011 не увінчалися успіхом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація