Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ми перебуваємо в стані війни, тому що втратили мир - Папа Римський

Всі релігії хочуть миру, війни хочуть інші люди - Франциск.

На думку Папи римського Франциска, остання хвиля джихадистських атак в Європі є доказом того, що світ перебуває в стані війни.

Про це пише ВВС.Russian.

Проте, як він пояснив, що мова йде не про війну між релігіями, а про конфлікт інтересів і грошових ресурсів. З такими висловлюваннями понтифік виступив перед журналістами напередодні візиту до Польщі, відповідаючи на питання, викликані звірячим вбивством католицького священика французькими джихадистами.

"Нам постійно говорять про проблеми з безпекою, хоча насправді те, що відбувається, характеризується словом "війна", - заявив папа Франциск. - Нам потрібно перестати боятися визнати правду. Ми перебуваємо в стані війни, тому що втратили мир".

"Коли я кажу про війну, я кажу про війну за інтереси, гроші, ресурси, а зовсім не через релігію. Всі релігії хочуть миру, війни хочуть інші люди", - додав глава Римської церкви.

У Ватикані Папа Римський сьогодні молився за мир в Україні. Під час меси на площі Святого Петра Франциск звернувся до всіх українців та побажав якнайшвидшого припинення війни.

Раніше понтифік ініціював збор грошей на гуманітарні потреби. В католицьких церквах Європи збирали кошти на підтримку України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції