Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС Естонії засудило "вибори" в анексованому Криму

Проведення "виборів" в окупованому Криму й Севастополі є черговим свідченням порушення Росією суверенітету України.

МЗС Естонії засудило проведення "виборів" у Державну думу Російської Федерації на території окупованого Криму та Севастополя.

Про це йдеться у відповідній заяві МЗС Естонії, - пише Postimees.

"Проведення "виборів" у Криму й Севастополі є черговим свідченням порушення Росією суверенітету та територіальної цілісності України", - читаємо у заяві.

У Естонії також схвально відгукнулися про рішення ОБСЄ/БДІПЛ не направляти спостерігачів за "виборами" через невизнання незаконної анексії Криму й Севастополя.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Литви засудило спроби Російської Федерації організувати "вибори в Державну думу Росії в Українській Автономній Республіці Крим, окупованій та незаконно анексованій на початку 2014 року".

Нагадаємо, 18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Кілька днів тому Україна закликала світ ігнорувати вибори в Держдуму в окупованому Криму - Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей міжнародних організацій. 

10 вересня президент України Петро Порошенко доручив поінформувати владу РФ про те, що проведення російських виборів на території України неможливо.

Відео Петро Порошенко закликав світову спільноту не визнавати парламентські вибори в Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції