Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС РФ вручило ноту протесту повіреному в справах України через конфлікт у Керченській протоці

Там поклали усю відповідальність за можливі негативні наслідки конфлікту на Київ.

МЗС РФ вручило ноту тимчасовому повіреному в справах України Руслану Німчинському через конфлікт у Керченській протоці.

Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

Там заявили про "рішучий протест у зв'язку з грубим порушенням 25 листопада 2018 року кораблями ВМС України правил мирного проходу в територіальному морі РФ у Чорному морі".

Також МЗС РФ поклало всю відповідальність за "можливий негативний розвиток" на Київ. Дипломату висловили обурення "нападами на дипломатичні представництва Росії в Україні".

ВідеоРадбез ООН збирається на позачергове засідання через дії Росії в Азовському морі

Засідання має розпочатися за годину. Про підготовку до нього і реакцію американців знають журналісти ТСН, які чергують під штаб-квартирою Об’єднаних націй.

Радбез ООН збирається на позачергове засідання через дії Росії в Азовському морі

Як повідомлялося, напередодні поблизу Керченської протоки російські силовики нахабно пішли на таран, обстріляли і захопили три українські судна: "Яни Капу", "Нікополь" і "Бердянськ", полонивши 23 українських моряків, серед яких є двоє тяжкопоранених. Українські судна намагалися пройти Керченську протоку і потрапити на українську базу в акваторії Азовського моря. Але росіяни, попри усі міжнародні угоди, не дозволили цього зробити.

Через агресію Росії у Керченській протоці Збройні сили України приведено у повну бойову готовність. Рада національної безпеки й оборони, яка зібралася у Києві минулої ночі, запропонувала запровадити воєнний стан на 60 діб. Щоб це рішення набрало сили, його має підтримати Верховна Рада. Депутатів сьогодні скликають на позачергове засідання. Президент Петро Порошенко уже заявив, що запровадження воєнного стану не є оголошенням війни, не передбачатиме мобілізації чи обмеження конституційних прав та свобод.

Залиште свій коментар

Вибір редакції