Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На додачу до пенсії: у Британії дідусь торгував героїном у будинку для літніх людей

Мешканці постійно бачили в туалеті людей, які вживали наркотики.

Пенсіонера в Великої Британії звинуватили в тому, що він продавав кокаїн і героїн в будинку для літніх людей, де проживав.

Про це повідомляє Telegraph.

Літні мешканці установи скаржилися, що зустрічають людей, які вживають наркотики в чоловічому туалеті. Вони розповіли, що дідусь вирішив продавати наркотики, аби мати "доповнення до пенсії".

Одна з мешканок зазначила, що торгівля речовинами тривала протягом декількох років. За її словами, в будівлі постійно були люди, які приходили заради придбання наркотиків, а деякі з них навіть спали в коридорах.

Поліція підтвердила, що веде розслідування. Організація, якій належить будинок престарілих, закликала його жителів збирати докази торгівлі наркотиками для допомоги владі.

Нагадаємо, у США стався наркоскандал серед військових: солдати в американському штаті Вайомінг "під кайфом" охороняли авіабазу "Уорен". На ній зберігаються міжконтинентальні балістичні ракети з ядерними боєголовками. 

ВідеоКолумбійська мафія оголосила винагороду за голову вівчарки, яка знайшла 10 тонн кокаїну

Полювання на героя - колумбійська поліція намагається захистити легендарну вівчарку від мафії. Собака на ім'я Сомбра або Тінь посприяла арешту майже двох із половиною сотень злочинців. У легендарної вівчарки напрочуд гарний нюх, і за шість років роботи у поліції вона знайшла чимало кокаїну. Одна з останніх знахідок - майже 10 тонн наркотиків, належала найбільшій банді Колумбії. Її ватажка настільки розлютила втрата кокаїну, що він призначив винагороду за голову вівчарки. Тому, хто вб'є Сомбру, обіцяє аж 70 тисяч доларів. 

Колумбійська мафія оголосила винагороду за голову вівчарки, яка знайшла 10 тонн кокаїну

Вибір редакції