Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова Банку Росії стверджує, що росіяни хочуть бачити Крим на своїх грошах.

Нову банкноту номіналом 200 рублів із зображенням окупованого Севастополя було представлено сьогодні, 12 жовтня, Банком Росії.

Презентація відбувалася за участі голови Банку Росії Ельвіри Набіулліної. На купюрі зеленого кольору розміщено символи окупованого Севастополя. На лицьовому боці зображений Пам'ятник затопленим кораблям, а на зворотному - Херсонес Таврійський.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи позначиться на авторитеті рубля зображення окупованих територій, Набіулліна заявила, що рублю нема чого боятися.

"Вартість рубля, повага до рубля багато в чому визначається станом російської економіки, її зростанням, міццю держави, наявністю золотовалютних резервів. Символи були відібрані для відображення на купюрах населенням Росії," - сказала вона.

Та зазначила, що росіяни дуже хочуть бачити окуповані території на своїх грошах. І у голосованні щодо зовнішнього вигляду нових купюр взяли участь понад три млн осіб з усієї країни.

Водночас було презентовано ще одну купюру номіналом дві тисячі рублів, на якій зображено міст на острів Руський та космодром в Амурській області. 

Нагадаємо, що 11 жовтня у Бахчисараї відбулися обшуки в домівках кримських татар, під час яких декого було затримано. Згодом підконтрольний Кремлю суд присудив людям адміністративні штрафи в розмірі від 10 тисяч до 20 тисяч рублів.

ВідеоЧеський очільник заявив, що анексію Криму можна узаконити і виплатити Україні компенсацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції