Напередодні виборів хакери зламали бази даних виборців США

Спецслужби підтверджують, що ведуть розслідування двох інцидентів, проте не називають штати, де сталася хакерська атака.

Спецслужби США раследуют злам баз даних виборців в штатах Арізона і Іллінойс.

Про це пише ВВС.Russian.

ФБР США заявило, що виявило серйозні проблеми з безпекою систем реєстрації виборців і закликало владу країни підвищити рівень комп'ютерної безпеки перед президентськими виборами, які відбудуться в листопаді.

Спецслужби підтверджують, що ведуть розслідування двох інцидентів, проте не називають штати, де сталася хакерська атака.

Представники ФБР попередили, що отримуючи доступ до виборців, хакери можуть впливати на результати виборів. Мова йде про зловмисників з-за кордону.

Нагадаємо, що раніше сайт WikiLeaks опублікував 30 322 електронних листів і прикріплених до них документів, відправлених з особистого сервера кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

Листи були відправлені під час її перебування на посаді держсекретаря США і охоплюють період з 30 червня 2010 року до 12 серпня 2014. Всього листування Клінтон налічує 50 547 сторінок.

Також на WikiLeaks з'явилися 19 252 електронних листів і 8034 доданих до них документів Національного комітету Демократичної партії США. Ця листування охоплює період з січня 2015 року до 25 травня 2016 року.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Держдепартамент США відновив розгляд з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал у зв'язку з електронною перепискою Клінтон розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше заявляла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі свого особистої електронної адреси.

ВідеоПентагон запрошує хакерів до співпраці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: