Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Настрої в Брюсселі після терактів: страх і паніку змінює озлоблення

Люди питають у влади, чому трагедії не запобігли, розуміючи про небезпеку.

Бельгійська столиця сповнена жалем та запруджена силовиками. У Брюсселі безпрецедентні заходи безпеки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місто поступово оговтується після терактів, однак після першого шоку в багатьох зараз виникає обурення. Дедалі більше людей питають про те, чому рівень загрози підняли до найвищого лише зараз, після вибухів, адже поліцейські самі говорили після того, як заарештували Салаха Абдеслама, що є загроза терактів, бо той почав співпрацювати зі слідством.

"Для нас – мешканців Брюсселя – це справді чорний день. Учора ми були дуже сумні. І злі, бо ми не заслуговуємо на таке. Бельгія – сильна країна, Брюссель – сильне місто. Багато людей загинули. Це дуже важко", - прокоментував настрої містян житель Патрік Дю Корт.

"Думаю, дехто не знає, що робити, тому що вони налякані. Але ми повинні продовжувати наше життя, як і раніше. Це сумний день, ми прокинулися в іншій країні, іншій Європі. Згадуючи Париж, Лондон, Брюссель – думаєш, що завтра це може бути інша країна, столиця. Але ми не маємо боятися – це найкраща відповідь тому, що сталося", - вважає інша жителька міста Патриція Коппенс.

Зараз Брюссель поступово відновлює роботу громадського транспорту. Уже почали працювати кілька ліній метро, однак посилена охорона військовими і поліцейськими біля кожної відкритої станції і на вокзалах. Абсолютно всюди ретельно перевіряють кожного пасажира – роздивляються уважно сумки і все, що може викликати підозру.

Щодо роботи брюссельського аеропорту, то вже повідомили, що в четвер для пасажирських літаків його не відкриють. Можливо, він запрацює в п'ятницю.

Вдень до аеропорту приїхали бельгійський король Філіп і королева Матільда, із ними був і прем'єр-міністр Бельгії Жан Мішель. Вони поклали вінок на знак ушанування пам'яті загиблих. Потім поїхали до лікарні, де перебуває більшість поранених унаслідок терактів.

Кореспондент ТСН Євгенія Руденко

Відео Брюссель поступово відновлює роботу громадського транспорту

Залиште свій коментар

Вибір редакції