Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАТО створить у Європі два нові командні військові центри - Столтенберг

Транспортну інфраструктуру в ЄС будуть пристосовувати до військових потреб.

НАТО запланувало змінити свою командну структуру та створити в Європі два нові центри. Один з них відповідатиме за перекидання військ і озброєнь європейським континентом, інший - за операції військово-морських сил в Атлантичному океані.

Тим самим НАТО відреагувало на дії Росії в Україні, відзначає агентство AFP.

Де саме будуть розташовуватися нові центри і скільки додаткового персоналу потрібно Північноатлантичному альянсу, поки невідомо. Деталі реорганізації повинні бути опрацьовані до зустрічі міністрів оборони натівських держав у лютому наступного року. Про це передає Deutsche Welle.

Генсек Альянсу Йенс Столтенберг закликав Євросоюз поліпшити транспортну інфраструктуру для потреб НАТО. Він переконаний, що європейські автомобільні та залізні дороги, а також аеропорти необхідно пристосувати для оперативного перекидання військ НАТО. За словами Столтенберга, цим питанням повинні зайнятися як керівництво ЄС, так і уряди країн, а також приватні підприємці.

НАТО також створить Центр проведення кібероперацій.

Зазначимо, що після закінчення "холодної війни" штат співробітників НАТО був зменшений від 22 тисяч до 6,8 тисячі осіб, а кількість її головних штабів - від 33 до семи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції