Навальний назвав справжні причини втечі екс-депутатів Держдуми до України

Депутатське подружжя отримало українське громадянство.

Російський опозиціонер Олексій Навальний назвав справжні причини втечі до України екс-депутатів Держдуми Марії Максакової з "Єдиної Росії" і Дениса Вороненкова з КПРФ.

Про це він написав у своєму сайті.

"Вони голосували за найпекельніші, найогидніші закони, які ухвалила Держдума. Вносили найбожевільніші законопроекти. Наприклад, Вороненков вимагав заборонити на території Росії гру Pokemon Go. І ясна річ, вони обоє активно голосували за будь-які агресивні дії проти України", - говорить він.

"І тут на тобі. Вороненков, він, мабуть, посварився зі своїми колишніми колегами-силовиками, спільниками у його кримінальному бізнесі, вони вирішили у нього той бізнес "віджати", ну і як зазвичай роблять в РФ - проти нього порушили кримінальну справу. І наш герой швидко опинився в Києві", - додав опозиціонер.

Навальний стверджує, що екс-депутати-подружжя тепер заявляють, що "за Крим їх змусили голосувати, і німецьке громадянство у депутата-єдинороски всю дорогу було, і в твітер Вороненкову твіти підклали злі хакери, і в Держдумі всі ненавидять владу, просто дуже бояться сказати про це".

За словами Навального, ядро "Єдиної Росії" і всієї пропутінської номенклатури це просто "збіговисько продажних шкур, яких цікавлять тільки гроші, гроші, гроші".

Він зазначив, що, якщо будь-якого з них завтра притиснуть їхні колеги, вони всі втечуть з Росії і будуть за кордоном говорити, що вони завжди були опозиціонерами і їх змушували голосувати.

"Ось завтра станеться якась велика розбірка усередині кремлівської мафії і вони зжеруть Путіна, поставлять на його місце Шойгу або Лаврова, і ми ще побачимо самого Путіна з заявами про те, що взагалі-то всі 17 років він мріяв зробити РФ вільною, хотів відпустити всіх в'язнів, але всі його укази блокували погані бояри...", - розмірковує Навальний.

Нагадаємо, депутат Державної Думи Російської Федерації 6-го скликання Денис Вороненков і його дружина, також депутат Держдуми РФ, відома російська оперна співачка Марія Максакова в жовтні 2016 року, ще до закінчення депутатських повноважень, виїхали в Україну, де отримали громадянство.

Вороненков зазначив, що 4 грудня минулого року закінчилися його повноваження депутата Державної думи, а 6 грудня він став громадянином України. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України по справі про державну зраду Януковича.

У грудні 2011 року Вороненков став депутатом Держдуми від КПРФ і членом комітету з безпеки і протидії корупції. В грудні 2014 року СК РФ направив до Держдуми матеріали про позбавлення Вороненкова депутатської недоторканності. Проти нього було відкрито кримінальну справу щодо рейдерського захоплення будівлі в центрі Москви. Також серед "досягнень" члена думського комітету з протидії корупції Вороненкова можна назвати заробіток в 2,5 мільйона рублів, 5 квартир загальною площею 1088 м2, 2 гаража, дачу 887 м2 з нежитловим приміщенням 189 м2. У "борця з корупцією" є свій автопарк елітних автомобілів. Його дружина була членом Держдуми від "Єдиної Росії", пропутінської партії.

Залиште свій коментар