Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найяскравіші фрази, якими обмінялись Трамп та Клінтон на дебатах

Спілкування тривало трохи більше заявленого часу.

У понеділок, 26 вересня, ввечері у перших теледебатах зустрілися кандидати в президенти США Дональд Трамп та Гілларі Клінтон. Розмова тривала трохи більше півтори години і охопила три великі питання – як забезпечити американців роботою, як подолати расові проблеми та що робити з безпекою цілої країни. Найцікавіші цитати політиків за версією CNN:

"Я думаю, Дональд просто критикує мене за те, що я підготувалась до дебатів. І так, я підготувалась. Знаєте до чого ще я підготувалась? До того, щоб стати президентом. Думаю, це добра справа", - сказала Клінтон.

Трамп про свій характер: "Я думаю, мій найсильніший актив – це мій характер. В мене характер переможця".

Трамп про податки: "Це мене робить розумним", так він відповів на закиди Клінтон щодо того, що мільярдер не платить податків.

"Може він й не такий багатий, як він каже… є щось, що він приховує… Кому він також повинен грошей?" - Клінтон про те, що Трамп не опублікував декларацію про доходи.

"Дональде, добре бути тут з тобою", - так Клінтон привітала Трампа на початку дебатів.

"Не думаю, що генералу Дугласу МакАртуру (легендарний американський воєначальник) сподобалось би", - Трамп відреагував на заяву Клінтон, що вона опублікувала її план щодо перемоги над Ісламською державою.

Клінтон: "Я відчуваю, що до кінця цього вечора мене звинувачуватимуть у всьому поганому, що колись сталося в цьому світі". Трамп: "Чом би й ні?"

"Я навіть не скаржуся, мені все одно. Це вже майже спосіб життя", - Трамп про постійні податкові перевірки.

"Я помилилась, використавши приватну пошту", - каже Клінтон. "Навіть не сумнівайся", - відреагував Трамп.

"Дональде, я знаю, ти живеш у власній реальності", - Клінтон про торгові атаки Трампа.

"Секретар Клінтон не хоче використовувати пару слів: закон та порядок", - цю фразу Трамп сказав, обговорюючи поліцейську реформу.

""У внутрішніх містах афроамериканці, латиноамериканці живуть в пеклі, тому що це дуже небезпечно. Ти йдеш по вулиці, тебе підстрелять," – Трамп про злочини.

Повне відео:

Залиште свій коментар

Вибір редакції