Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найбільша у світі колонія королівських пінгвінів зменшилася на 90%

Вчені намагаються визначити точну причину депопуляції.

Найбільша у світі колонія королівських пінгвінів зменшилася на 90% за останні три десятиліття. 

Про це повідомляє CNN.

Колонія проживає на Острові Свині неподалік Антарктиди. Колись чисельність королівських пінгвінів тут складала два мільйони особин. 1982 року, коли вчені востаннє займалися вивченням острова, було зафіксовано, що це не лише найбільша колонія королівських пінгвінів, а й друга за кількістю колонія пінгвінів взагалі. 

Проте коли вчені повернулися туди 2016 та 2017 року, стало ясно, що колонія руйнується. Популяція знизилася на 88%, а кількість особин зменшилася до 200 тисяч. 

Острів Свині є досить віддаленим і малодоступним, що робить його дослідження складним. Демографічна оцінка не проводилася протягом десятиліть, лишаючи причину зникнення пінгвінів таємницею. Проте кілька ймовірних факторів впливу існує. 

Йдеться, зокрема, про те, що значне потепління у регіоні вплинуло на здатність пінгвінів знаходити їжу. Також фотознімки показали, що значна територія проживання пінгвінів захоплена рослинністю. 

Також серед причин розглядають хвороби типу пташиної холери, хижаків, а також підвищення конкуренції в середині колонії через збільшення популяції, що, зокрема, могло викликати брак їжі.

Проте точні причини депопуляції невідомі, їх варто ще дослідити. Зменшення колонії, однак, не зупинилося і вона надалі меншає.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції