"Недружні" країни: США закрили останнє консульство в Росії

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Недружні" країни: США закрили останнє консульство в Росії

Associated Press

Причина - список "недружніх країн", до якого потрапили Штати.

Сполучені Штати Америки закрили останнє консульство, яке було в Російській Федерації.

Про це у Facebook написала генконсулка Емі Сторроу.

Останнє консульство, яке працювало на території Росії, було розташоване в Єкатеринбурзі. "Генеральне консульство США в Єкатеринбурзі протягом 27 років об'єднувало Урал і Західний Сибір зі Сполученими Штатами, надаючи візові послуги та послуги для громадян США, проводячи заходи з вивчення англійської мови, семінари для підприємців і програми обміну", - повідомили у пресслужбі консульства. 

Наразі в Російській Федерації залишилося лише одне дипломатичне представництво Сполучених Штатів - це посольство в Москві.

Причиною такого рішення стало то, що США потрапили до списку "недружніх" країн, яким заборонено наймати громадян РФ для роботи в посольствах. У список потрапили Сполучені Штати і Чехія. Якщо Прага має право укладати трудові договори з 19 фізичними особами в РФ, то Вашингтон - ні з ким.

Як повідомлялося,14 травня на офіційному порталі правової інформації було оприлюднено список держав, які в Москві сприймають як "недружні". Наразі туди потрапили дві країни - США і Чехія.

Раніше, 30 квітня, Росія ввела санкції і заборонила в'їзд вісьмом європейським політикам. Серед них зокрема — очільник Європарламенту Давид Сассолі, а також спецдоповідач ПАРЄ у справі Навального Жак Мер.

Новини світу: у Росії опублікували цілий список "недружніх країн"

Новини світу: у Росії опублікували цілий список "недружніх країн"

 

Наступна публікація