Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ніч не спала: речниця МЗС РФ Захарова написала пісню для Каті Лель

Пісня "Сповна" російської співачки вийшла 27 липня.

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова написала текст пісні "Сповна" співачки Каті Лель.

Про це Захарова написала на своїй сторінці у Facebook.

"Мене запитують, чи справді я написала текст пісні Каті Лель "Сповна". І так, і ні. Історія дивовижна. Власне, інших у мене не буває. Я не була з нею знайома раніше. Випадково перетнулися, потім зустрілися і розговорилися. Вона розповідала про своє життя, переживання, почуття. Таке враження, що для неї настав момент істини, коли треба виговоритися незнайомцю, подивитися на себе з боку його очима і почати жити якщо не заново, то перевернувши прочитану сторінку", - заявила Захарова.

За словами речниці МЗС, після цього вона провела "безсонну ніч" та вранці написала текст, який і увійшов у нову пісню російської співачки.

Музыкальная пауза Меня спрашивают, правда ли я написала текст песни Кати Лель "Сполна". И нет, и да История...

Опубліковано Марією Захаровою Неділя, 29 липня 2018 р.

У коментарі ТАСС Захарова розповіла, що для написання пісні їй потрібне справжнє натхнення.

"Багато хто просить - "напиши". Але я на замовлення не працюю. Мені потрібно відчути, зрозуміти, повинні з'явитися емоції. І тоді можуть прийти рядки", - заявила вона.

Пісня Каті Лель "Сповна" вийшла 27 липня. Автором тексту записана Марія Захарова, а музики – Олександр Лунєв.

Схожими талантами володіє і безпосередній начальник Захарової - голова МЗС Сергій Лавров. Його хобі - поезія, він часто любить вітати своїх колег у віршованій формі. У 2016 році він навіть став лауреатом премії "Імперська культура", яку присуджує Союз письменників Росії. Дипломат отримав нагороду в номінації "Події. Подвиги. Люди" за вірш "Посольський наказ", написаний у 2004 році. Також Лаврову належить авторство гімну Московського державного інституту міжнародних відносин. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції