Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німеччина посилить боротьбу із пропагандою Росії

Німецька розвідка також планує відновити роботу контррозвідки

Уряд Німеччини посилиться заходи боротьби зі шпигунством, пропагандою та дезінформацією Росії.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Федеральна розвідувальна служба та Федеральне відомство із захисту конституції у травні представлять німецькому уряду проміжну доповідь щодо діяльності російських спецслужб у ФРН.

Приводом до активізації боротьби з підривною діяльністю пропагандистів стала історія нібито зґвалтованої дівчинки Лізи.

Окрім того, німецька розвідка також планує відновити роботу контррозвідки, практика якої була припинена після терактів 11 вересня 2001 року в США.

За посилення боротьби з російською пропагандою виступають представники правлячої партії ХДС/ХСС та "Союз 90/Зелені". Ці політичні сили непокояться ймовірним фінансуванням з боку Кремля правопопулістських партій, зокрема і німецької партії "Альтернатива для Німеччини".

"Тема російського впливу в Німеччині наразі стоїть в числі перших на політичному порядку денному", - заявив представник ХСС Ганс-Петер Уль.

Він вимагає уваги правоохоронних органів Німеччини до активності Росії.

 "Стратегія з дестабілізації, яку Москва застосовує в ситуації кризи в Європейському Cоюзі, не є безпечною для нашої країни", - додав політик.

Представниця "Зелених" Марілуїзе Бек розкритикувала німецьку наївність щодо впливу Росії на стан безпеки в Німеччині.

За її словами, Володимир Путін підживлює антикапіталістичні, націоналістичні та антизахідні настрої в німецькому суспільстві.

Нагадаємо, що Сенат США розгляне нове законодавство, спрямоване на боротьбу з пропагандою і дезінформацією, що приходить із Росії, Китаю тощо. Законопроект від 2016 року, названий "Закон про протидію інформаційній війні", розглядається на тлі зростаючих закликів зробити більше для боротьби з іноземними дезінформаційними кампаніями. Законопроект у США запропонований сенатором-республіканцем Робом Портманом та сенатором-демократом Крісом Мерфі. Нове 

Залиште свій коментар

Вибір редакції