Перейти до змісту
Німеччина повідомила про новий щоденний рекорд коронавірусу

Жертвами недуги від початку пандемії вже стали 9 767 німців.

Німеччина, у суботу, 17 жовтня, зафіксувала черговий щоденний рекорд захворюваності на нові коронавірусні інфекції. 

Про це повідомив Центр боротьби із захворюваннями країни, пише CNN.

Так, Інститут Роберта Коха повідомив, що протягом 24 годин у Німеччині було підтверджено 7 830 нових інфекцій, що приблизно на 500 випадків більше, ніж було напередодні. Разом з тим за добу померло 33 пацієнти, що призвело до загальної кількості смертей у країні до 9 767.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у світі фіксують дедалі більше випадків зараження коронавірусною хворобою COVID-19. Критичною в Європі залишається ситуація у Франції. Нині у всій Великій Британії точково повертають карантинні обмеження і запроваджують трирівневу систему заборон. У Франції за добу зафіксували рекордні 30 тисяч заражень. Тож у країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще 8 великих містах. 

Відео Коронавірусна пандемія: у Лондоні поліція розігнала весілля, а в Парижі ввели комендантську годину

Поліція Лондона розігнала весілля, організоване усупереч карантинним заборонам. На святкуванні було аж 100 осіб. Тоді як максимально дозволена кількість - лише 15. Нині в усій Британії точково повертають карантинні обмеження і запроваджують трирівневу систему заборон. Одну з найкритичніших ситуацій у Європі має Франція. Там за добу рекордні 30 тисяч заражень. Тож у країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще в 8 великих містах. Нові обмеження відзавтра обіцяють і в Польщі - за добу в країні померла рекордна від початку пандемії кількість людей - аж 132. Більше про коронавірус

Коронавірусна пандемія: у Лондоні поліція розігнала весілля, а в Парижі ввели комендантську годину

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин