Німецький пенсіонер за інцест з дочкою отримав майже 3 роки тюрми

Німецький пенсіонер за інцест з дочкою отримав майже 3 роки тюрми

Адольф Бергбауер вперше згвалтував дочку, коли їй було 12 років / Фото: AFP

На 69-річного Адольфа Бергбауера подала до суду його дочка, звинувативши батька в тому, що він гвалтував її протягом більше 30 років.

У Німеччині земельний суд Нюрнберга-Фюрта засудив пенсіонера до 2 років і 8 місяців в'язниці за інцест.

На 69-річного Адольфа Бергбауера подала до суду його дочка, звинувативши батька в тому, що він гвалтував її протягом більше 30 років. Усього йому інкримінували близько 500 випадків сексуального насильства.

Натомість суд відкинув звинувачення в згвалтуванні.

Прокуратура просила дати обвинуваченому 14 років. Але суд погодився із стороною захисту в тому, що версія дочки, якій зараз 46 років, недостатньо переконлива, а перевірити її все одно неможливо.

За даними прокуратури, Бергбауер вперше згвалтував дочку, коли їй було 12 років. Сам Бергбауер стверджував, що це сталося, коли їй було вже 17 років, причому за обопільною згодою. За цей час вона народила від нього трьох дітей, двоє з яких померли, а третій народився інвалідом.

Нагадаємо, нещодавно У Московській області (Росія) поліція затримала 54-річного чоловіка за підозрою в інцесті і педофілії. Жертвою розпусника стала його племінниця, учениця п'ятого класу. У дівчинки діагностували вагітність.

Читайте також:

Російський школяр стане батьком у 14 років: дитину йому народить старша сестра

Педофіл змушував дітей-інвалідів займатися на камеру інцестом з матерями

Режисер із США ґвалтував 5 своїх дочок, щоб "зберегти рід людський"

Повʼязані теми:

Наступна публікація