Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Норвегія просить США подвоїти військовий контингент через загрозу з боку РФ

Країну незабаром мають покинути 330 американських піхотинців.

Норвегія просить Сполучені Штати збільшити у північній країні більш ніж удвічі кількість морської піхоти через потенційну загрозу з боку Росії.

Про це повідомляє Reuters.

Взимку до Норвегії прибули американські військові для навчання ведення бою в зимових умовах. Це перші від часів Другої світової війни іноземні солдати НАТО, які дислокуються у Норвегії. Проте цього року 330 піхотинців планують покинути Норвегію.

Уряд країни перебуває у напрузі через Росію після того, як та анексувала Крим. РФ, своєю чергою, назвала розміщення у Норвегії американського військового контингенту кроком до погіршення двосторонніх відносин.

Проте міністр закордонних справ Норвегії запевняє, що його країна не має на меті створення постійної американської військової бази на території країни і рішення про морських піхотинців не націлене проти Росії.

Нагадаємо, Сполучені Штати ведуть переговори з Німеччиною про розміщення на її території американських комплексів системи протиракетної оборони (ПРО) THAAD (Terminal High Altitude Area Defense). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції