Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США можуть розмістити в Європі систему протиракетної оборони

Переговори нині тривають із Німеччиною.

Сполучені Штати ведуть переговори з Німеччиною про розміщення на її території американських комплексів системи протиракетної оборони (ПРО) THAAD (Terminal High Altitude Area Defense).

Їх можуть розмістити на авіабазі Рамштайн. Вона слугує також штаб-квартирою європейського командування ВПС США і об'єднаного командування ВПС НАТО. Про це пише агентство Reuters із посиланням на джерела.

"Це стане ще одним політичним посланням європейцям про те, що ми серйозно ставимося до захисту наших союзників. Німеччина, швидше за все, не буде заперечувати проти розміщення THAAD", - сказав американський чиновник.

Інше джерело запевнило, що Німеччина готова розмістити американську систему ПРО, задля захисту населення, а також аби краще відстежувати та контролювати потенційні загрози й відповідно знищувати їх ракетами-перехоплювачами.

Тим часом Польща готова заплатили США 2 млрд доларів, аби вони розмістили на її території постійну військову базу. Така ідея не сподобалася Білорусі – у Мінську погрожують розміщенням російських військових на своїй території, якщо Сполучені Штати погодяться на пропозицію Польщі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції