Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова книжка про Трампа спровокувала кілька міжнародних скандалів

Президент США переконує, що автор бестселера бреше.

Страх у Білому домі - на американських книжкових полицях з'явилася нова книжка про Дональда Трампа. Її автор - журналіст Вудвард - свого часу став причиною Вотергейту, саме через його розслідування президенту Ніксону влаштували імпічмент.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Лимонка з вирваною чекою, під’єднана до червоної кнопки - ось яке враження складається про Дональда Трампа у читача нового бестселеру "Страх". Книга починається з детального опису, як радники Трампа крадуть зі стола президента чернетки занадто радикальних документів. Бо іншого способу заважати йому псувати міжнародні стосунки - немає.

"Та він бреше. Книжка? Це ніщо, це фантазія", - сказав президент США Дональд Трамп.

Його дочка називає себе "першою дочкою" і керує татовими настроями. Збурений Іванкою, Трамп віддав наказ розбити Асада в Сирії, знищити його - і генералам ледве вдалося пояснити, чому це неможливо. Настільки ж близько до Третьої світової Трамп опинився минулої осені: в дивом не оприлюдненій заяві йшлося про евакуацію цивільного персоналу з американської бази в Південній Кореї. Північна Корея це б зрозуміла однозначно - війна почалася.

ВідеоСтрах в Білому домі. У США вийшла книга про Дональда Трампа

Страх в Білому домі - на американських книжкових полицях в день річниці найстрашнішого для Сполучених Штатів теракту опинилася книжка про Дональда Трампа. Її автор - журналіст Вудвард, свого часу став причиною Уотергейту, саме через його розслідування президенту Ніксону влаштували імпічмент. 

Страх в Білому домі. У США вийшла книга про Дональда Трампа

"Я ніколи не бачив президента, настільки відірваного від реальності", - каже автор книги "Страх" Боб Вудвард.

"Ми живемо в божевільному домі", - казав голова адміністрації Трампа Джон Келлі. "Трамп розуміє політику на рівні п'ятикласника", - не витримав голова Пентагону Джим Меттіс. Тепер обидва від цих слів публічно відмовилися.

"Вони говорять неправду, це політичні заяви, аби зберегти роботу. Я добре їх розумію", - говорить автор книги.

Україну в книзі згадали лише раз - коли Трамп звинуватив українців у змові з метою допомагати Гіларі Клінтон, усі казали йому, що це російська пропаганда, але той був непорушний. Страшенно розлючений на Мюллера, що розслідує можливу змову Трампа з Росією, президент дослівно, твердить автор "Страху", сказав про це так:

"Я не можу бути президентом! У мене зв'язані руки, я не можу зробити нічого, що б могли розцінити поступкою Путіну через того Мюллера".

Завершується книга описом рольової гри: один з юристів Трампа зображав Мюллера на допиті, сам Трамп грав себе. Результати розмови були нищівні: юрист заявив, що розмови президента з прокурором статися не повинно, тому що Трамп не здатен не брехати.

Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції