Новий губернатор Калінінградської області виявився екс-охоронцем Путіна

За даними джерела, Зиничев був ад'ютантом президента РФ.

Євген Зінічев, який очолив Калінінградську область відповідно до указу Володимира Путіна, раніше працював в Службі безпеки президента Росії.

Цю інформацію прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив РБК. Пєсков також визнав, що рішення Путіна вплинув досвід роботи Зиничева в спецслужбах.

Зиничев кілька років працював у Службі безпеки президента, він був його ад'ютантом, уточнив співрозмовник РБК, близький до Кремля.

Путін призначив Євгена Зінічева виконавцем обов'язків губернатора Калінінградської області 28 липня. Про нового главу регіону майже нічого не відомо. У біографічній довідці на офіційному сайті уряду Калінінградської області повідомляється лише, що з 1987 по 2015 рік Зиничев "служив на різних посадах в органах державної безпеки", в 2015-2016 роках очолював управління ФСБ по Калінінградській області.

Журналісти видання "Новий Калінінград" виявили Зиничева на архівних фотографіях ТАРС від 2006 і 2010 років. Судячи з цих знімків, Зиничев супроводжував Путіна в робочих поїздках.

Володимир Путін, Євген Зінічев, архівне фото
Владимир Смирнов/ТАСС
Президент Росії Володимир Путін, співробітник ФСО Євген Зиничев (праворуч), невідомий співробітник ФСО (ліворуч)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що калінінградські ЗМІ змогли дізнатися лише те, що новий губернатор області Євген Зиничев є колишнім співробітником ФСБ, а за знаком Зодіаку він – Лев. Ні в прес-службі уряду Калінінградської області, ні в прес-службі Кремля, у ФСБ місцевій пресі не змогли надати біографію Зиничева.

У лютому 2016 року Путін призначив виконавцем обов'язків губернатора Тульської області ще одного свого охоронця — Олексія Дюміна. Він працював у Федеральній службі охорони (ФСО) і супроводжував Путіна в поїздках. Також відомо, що Дюмін грає з президентом в хокей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: