Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама ввів надзвичайний стан через руйнівний ураган "Метью"

Наразі найбільше людей загинули на Гаїті - 108 осіб.

Сьогодні, 6 жовтня президент США Барак Обама ввів надзвичайний стан у штаті Флорида через руйнівний ураган "Метью", який взяв курс на південний схід країни.

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на Білий дім.

Надзвичайний стан уповноважує Міністерство національної безпеки США та Федеральне агентство з управління в надзвичайних ситуаціях координувати зусилля у випадку стихійних лих, викликаних ураганом.

Зазначимо, що найбільше людей загинуло на Гаїті - 108 осіб. Ураган "Метью" став найпотужнішим в Атлантиці з 2007 року. Про необхідність евакуації попередили жителів штатів Джорджія, Південна Кароліна і Флорида. У цілому це більш двох мільйонів чоловік. Місцеві жителі скупили в магазинах всі предмети першої необхідності і спустошили заправки, готуючись до удару стихії.

Нагадаємо, раніше на Гаїті почалася евакуація мешканців з районів, де очікуються зливові дощі, повені і вітер через найпотужніший за останні дев'ять років в Атлантиці ураган "Метью". Після того, як ураган пройшов через південно-західну частину Гаїті, він попрямував на Кубу, а потім на Багамські острови.

Сьогодні, 6 жовтня, ураган досягне узбережжя американського штату Флорида, прогнозували метеорологи.

Ураган Метью, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції