Одразу кілька країн Європи зафіксували підвищений рівень радіації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такий рівень радіації ще не може заподіяти шкоди людині.

Підвищений рівень радіації зафіксували одразу кілька країн на півночі Європи. Так, радіоактивна пляма охопила частину Швеції, Фінляндії, Естонії, Латвії та Ленінградську область Росії разом із Санкт-Петербургом. 

Про це повідомляє ТСН.Ранок.

Водночас європейські фахівці запевняють - такий рівень радіації ще не може заподіяти шкоди людині. У Нідерландах припустили, що джерело радіаційних викидів розташоване на заході Росії, а тип радіонуклідів свідчить про пошкодження паливного елементу АЕС. У російському Енергоатомі втім категорично заперечують, що на якійсь з їхніх АЕС сталась надзвичайна ситуація.

Нагадаємо, 28 червня про підвищення рівня радіації у Європі повідомило агентство AFP з посиланням на Організацію Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (CTBTO). Виконавчий секретар організації Лассіно Зебро зазначив, що з високою вірогідністю зареєстровані викиди радіації мають цивільне походження. За даними Національного інституту здоров'я і довкілля Нідерландів, джерело викидів радіації розташоване на заході Росії. 

Відео Кілька країн Європи зафіксували підвищений рівень радіації

Підвищений рівень радіації зафіксували одразу кілька країн на півночі Європи. Радіоактивна пляма охопила частину Швеції, Фінляндії, Естонії, Латвії та Ленінградську область Росії разом з Санкт-Петербургом. Водночас європейські фахівці запевняють - такий рівень радіації ще не може заподіяти шкоди людині. У Нідерландах припустили - джерело радіаційних викидів знаходиться на заході Росії, а тип радіонуклідів свідчить про пошкодження паливного елементу АЕС. У російському Енергоатомі втім категорично заперечують, що на якійсь з їхніх АЕС сталась надзвичайна ситуація.

Кілька країн Європи зафіксували підвищений рівень радіації

Залиште свій коментар

Вибір редакції