Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Останні дебати вивели виборчу кампанію в США на фінішну пряму

Американцям залишилося зовсім небагато часу на роздуми, кому віддати свій голос.

Виборча кампанія в США виходить на фінішну пряму. Напередодні там відбулися останні теледебати між кандидатами від республіканців і демократів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У них прогнозовану чергову перемогу над Дональдом Трампом здобула Гілларі Клінтон. Україні впродовж дебатів місця не знайшлося - про неї не згадали жодним словом. Попри це, говорили про Росію, її шпіонаж проти американських громадян, і намагання Путіна впливати на вибори в США. "Російський уряд був причетний до шпигунства проти американців. Вони зламували американські сайти, акаунти людей та організацій. Вони потім передавали інформацію Wikileaks, щоб ті виклали її в інтернет", - заявила Клінтон. "Їй не подобається Путін, бо Путін обіграв її у Сирії і взагалі на кожному кроці", - відповів на це Трамп.

Кандидати зійшлися також у дискусії про особисте. Перед дебатами у Трампа додалося обвинувачень від жінок у надто сексуально розкутій поведінці. А Клінтон мусила тримати відповідь за оприлюднену переписку демократів і власні поштові листи. Тож обидва претенденти на посаду не вийшли на фінішну пряму бездоганно чистими та вільними від репутаційних втрат. Хто з них втратив більше – стане відомо уже після голосування на виборах у листопаді.

Кореспондент ТСН Наталка Пісня

Відео Останні передвиборчі дебати між Трампом і Клінтон відбулися в штаті Невада

Залиште свій коментар

Вибір редакції