"Палац Путіна" під Геленджиком: Mash опублікував відео і показав інтер'єр всередині

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Палац Путіна" під Геленджиком: Mash опублікував відео і показав інтер'єр всередині

Палац розташований на півдні Росії у Краснодарському краї. 

У Мережі з'явилося відео всередині "палацу "Путіна" під Геленджиком, на півдні Росії у Краснодарському краї. 

Відео "Казковий палац: перша екскурсія у палаці в Геленджику" опублікував Telegram-канал Mash.

Автори ролика кажуть, що допоміг їм у зйомці представник технічого нагляду, який стежить за будівництвом палацу вже шість років. "Будівельник кілька разів відмовлявся, але врешті зателефонував і ми швидко вирушили до сонячного Геленджика. Уже на місці він чітко назвав свої умови: знімаємо ззовні, всередині без обмежень, але на все про все — одна година", — каже у відео головний редактор Mash Максим Іксанов. За оцінкою будівельника, проєкт завершать через п'ять-шість років.

У відео стверджують, що всередині все перебуває на "нульовому етапі будівництва". Біля самого палацу немає воріт. Немає там і копії орла з короною із Зимового палацу в Петербурзі, про яку йдеться в розслідуванні Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального. 

"Описати локацію досить просто — це один суцільний бетон. По суті все перебуває на нульовому етапі будівництва. Коротше, перед друзями не похвалитися. Кругом багато робітників, яких зустрічаєш буквально на кожному кроці", — описує Максим Іксанов.

За його словами, що повністю готовий лише фасад будівлі. "Приблизно 16 однакових приміщень під спальні, ванні кімнати іноді навіть гардеробні. Ще кілька просторих приміщень, походження яких невідоме. З'єднує кімнати довгий коридор", — йдеться у ролику. 

У відео також показали кальянну, яка наразі служить "побутівкою" будівельників, які працюють на об'єкті. Також відзняли кімнату бруду з басейном на "початковому етапі будівництва" й аквадискотекою.

До слова, у розслідуванні ФБК показували супутникове фото 2014 року і йшлося про те, що інтер'єри і екстер'єр палацу були готові давно, але через проблеми з вентиляцією і цвіль ремонт довелося переробляти.

Іксанов також повідомив, що дізнатися ім'я власника палацу не вдалося.

Як повідомлялося, 19 січня 2021 року Фонд боротьби з корупцією (некомерційна організація, створена Олексієм Навальним) опублікував двогодинний фільм про легендарну дачу Путіна в Геленджику. Фонд опозиціонера також показав інтер'єри палацу і, як зазначили російські ЗМІ, слово "розкішні" тут здається дешевим і недоречним. У Навального його оцінюють у 100 млрд рублів. 

Відео швидко стало популярним у Мережі. У Путіна на розслідування відреагували. Інформацію назвали нісенітницею і заявили, що йому приписали те, що не належить. 

Наступна публікація