Палата представників США засудила Трампа за расистські висловлювання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Резолюцію підтримали чотири республіканці.

Палата представників США ухвалила резолюцію, в якій засудила президента країни Дональда Трампа за расистські висловлювання.

Про це повідомляє CNN.

Резолюцію підтримали 240 конгресменів, 187 висловилися проти. За документ проголосували усі демократи, а також чотири республіканці та один незалежний республіканець.

У резолюції мовиться, що Палата представників засуджує Трампа за расистські висловлювання. Конгресмени вважають, що слова президента США посилюють страх перед новими американцями та представниками небілого населення.

Нагадаємо, у США довкола президента Дональда Трампа розгорівся черговий расистський скандал. У твітері американський лідер звернувся до конгресменок-демократок та запропонував їм забратися до "своїх країн" і наводити порядок там. При цьому більшість з цих жінок народилися в США. Що стало приводом для конфлікту та які неочевидні мотиви Трампа здіймати новий скандал – читайте у матеріалі ТСН.ua.

ВідеоДональд Трамп дістав прочухана від найстаршого з живих президентів США

95-річний Джиммі Картер виступив із нищівною для чинного лідера промовою - засудивши його за нездатність засудити втручання Кремля у минулі президентські вибори. Під час зустрічі з Путіним на саміті G20 Трамп на камери жартував про російське втручання. Картера цей гумор відверто розлютив.  

Дональд Трамп дістав прочухана від найстаршого з живих президентів США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції