Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ПАРЄ розробляє рішення для повернення російської делегації до роботи асамблеї

Остаточне рішення щодо РФ буде ухвалене у жовтні.

Парламентська асамблея Ради Європи намагається зняти з Росії санкції і повернути делегацію країни-агресора до роботи асамблеї.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Протягом року надзвичайний комітет за участю російської сторони займався збором пропозицій щодо повернення Росії до роботи ПАРЄ. Керівництво асамблеї взяло до уваги пропозиції і тепер керівний орган, Бюро, розробляє рішення, яке дозволить повернути РФ.

"Звернутися до комітету з питань правил, імунітетів та інституційних питань... підготувати до сесії в жовтні 2018 року доповідь стосовно пропозицій щодо доповнень і змін до тих Правил асамблеї, які стосуються підтвердження та оскарження повноважень і прав національних делегацій", - йдеться у рішенні Бюро, зробленому 29 червня.

Росію було усунено від роботи у ПАРЄ протягом 2014 та 2015 років через порушення принципів Ради Європи. Від 2016 року Росія припинила брати участь у роботі асамблеї. Проте робота в усіх інших органах РЄ продовжувалася. 

Від 2017 року РФ не сплачує внески у Раду Європи. У жовтні очікується остаточне рішення щодо участі Росії у Парламентській асамблеї.

Нагадаємо, у четвер, 28 червня, Парламентська Асамблея Ради Європи схвалила проект резолюції щодо українських політв'язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції