Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переможець виборів президента Молдови зібрався летіти до Москви

Напередодні Додон сам заявив про свою перемогу на виборах.

Перший офіційний візит на посаді президента Молдови глава партії соціалістів Ігор Додон планує здійснити до Москви.

Про це він заявив каналу "Россия 24".

"Ми вже оголосили, що мій перший офіційний візит буде до Москви. І я сподіваюся, що ми почнемо вирішувати ті складні проблеми, які є на нашому двосторонньому порядку денному", - пообіцяв Додон.

Він також завив, що Кишинів намагатиметься вибудовувати "дружні сусідські стосунки" з Києвом та Бухарестом.

Додон додав, що на нинішніх президентських виборах "народ Молдови проголосував за дружбу з Росією, за нейтралітет, за наше православ'я, за об'єднання країни і вирішення придністровського конфлікту".

Після підрахунку більше 99% протоколів Додон впевнено перемагає свою суперницю Майю Санду.

Нагадаємо, глава партії соціалістів Ігор Додон заявив про свою перемогу на прямих виборах президента Молдови. У другому турі боротьба розгорнулася між Додоном і єдиним кандидатом від правої опозиції, головою партії "Дія і солідарність" Майєю Санду.

Додон напередодні заявляв про законність анексії Криму. Під час теледебатів напередодні виборів ведучий запитав у Додона: "Кому належить Крим?". Він відповів: "Російській Федерації".

Пізніше в інтерв'ю Ігор Додон сказав, що "де-факто" Крим належить Росії, але юридично це ще не оформлено, оскільки більшість країн не визнали цього. При цьому Додон заявив, що зробить все, щоб в Молдові такого не повторилося, і висловив надію, що Росія не визнає Придністров'я.

Залиште свій коментар

Вибір редакції