Перший за 40 років нафтовий танкер із США прибув до Європи

Американська нафта прибула після скасування заборони США на експорт.

До Європи прибув перший танкер з американською нафтою, після того, як президент США Барак Обама підписав проект бюджету, куди було включено зняття заборони на експорт сирої нафти з США, яка діяла протягом останніх 40 років.

Очікується, що найбільший у світі незалежний нафтотрейдер Vitol проведе розвантаження в порту біля Марселя, передає РБК із посиланням на The Financial Times.

Із Марселя "чорне золото" має надходити нафтопроводом до одного з двох заводів спільного підприємства Vitol і Carlyle Group.

У виданні вважають, що ймовірно спільним підприємством буде завод Cressier в Швейцарії. Однак, може йтися і про завод Varo в Баварії.

Нагадаємо, 16 грудня лідери Конгресу США дійшли компромісу щодо законопроекту, який дозволить продовжити фінансування уряду США, а також зніме заборону на експорт нафти. Слід зауважити, що згода на зняття заборони на експорт нафти є поступкою з боку демократів.

18 січня Нижня палата Конгресу США переважною більшістю схвалила законопроект про скасування 40-літньої заборони на експорт сирої нафти. Пізніше Президент США Барак Обама підписав проект бюджету країни на 1,1 трильйона доларів. До бюджету було включено зняття заборони на експорт сирої нафти з США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: