Петиція за повторний референдум зібрала вже 1,2 млн голосів британців

Британці майже відразу зібрали 100 тис. голосів, необхідних для розгляду петиції парламентом, але продовжують під нею підписуватись.

Більше мільйона підписів зібрала петиція за повторне проведення референдуму з Breхit, її текст розміщений на сайті британського парламенту.

"Ми, що нижче підписалися, закликаємо уряд Її Величності виконати правило, що передбачає: якщо за те, щоб залишитися, або за те, щоб вийти, проголосують менше 60% за явки менше 75%, повинен бути призначений ще один референдум", – йдеться в тексті петиції.

Щоб звернення розглянув уряд, потрібно 10 тис. підписів для розгляду звернення в парламенті необхідно зібрати 100 тис. підписів.

Станом на 14:10 петиція зібрала вже 1 млн 208 тис. 325 підписів.

Петиція, скріншот
petition.parliament.uk

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли за результатами референдуму щодо членства їхньої країни в Євросоюзі. Так, за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% (17 410 742 громадян), тоді як за збереження членства - 48,1%. (16 141 241 громадян). Після появи попередніх результатів британський фунт впав до мінімуму за 30 років. Падіння британської валюти виявилося серйознішим, ніж під час кризи 2008 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: